Alışveriş Kredisi Nedir sorusunun cevabını ve Alışveriş Kredisi Hesaplama yöntemlerini ve Alışveriş Kredisi Veren Bankalar merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Son dönemde popüler olan bu konuda sizin için kısa bir yazı derledik. 

Alışveriş Kredisi sadece elektronik kategorisinde değil, birçok farklı Online Alışveriş kategorisinde yapacağınız alışverişlerde anında onay ile alışveriş yapmakta olduğunuz alışveriş sitesinin anlaşmalı olduğu Banka aracılığıyla alınan bir kredi türüdür.

Online Alışveriş Kredisi kullanarak; Cep telefonu, tablet veya bilgisayar gibi ürünlerde Alışveriş Kredisi Veren Bankalar arası değişmekle birlikte genel olarak 3 aydan 6 aya kadar taksit, diğer kategoriler 3 aydan 36 aya kadar taksitlendirme imkânı bulunmaktadır. Üstelik bu işlem için herhangi bir sigorta/tahsis ücreti ve gelir belgesi gerekmeden mevcut kredi profiliniz üzerinden işlem yapılmaktadır.


Alışveriş Kredisi Hesaplama ve Kredi Veren Bankalar

Alışveriş Kredisi Hesaplama için internet üzerinde çeşitli karşılaştırma platformları olsa da en doğru yöntem Alışveriş Kredisi Veren Bankalar resmi internet sayfası üzerindeki hesaplama tablolarını ve araçlarını kullanmaktır. Değişken faiz oranı ve kampanyalara daha kolay ulaşmanız ve maliyet hesabınızı daha kolay yapmanız açısından en sağlıklısı budur.

Alışveriş Kredisi Veren Bankalar için alışveriş yapmakta olduğunuz Online Alışveriş sitesinin anlaşmalı olduğu bankalara göz atmak en doğru tercih olacaktır. Birçok banka alışveriş kredisi imkânı sağlamaktadır. Anlaşmalı firmalar aracılığıyla hızlı başvuru ve anında kredi tarafınıza sunulmakta olup Banka sınırlandırmaları dahilinde tercihinize göre taksitlendirme yapılmaktadır.